Twente, verenigt!

Laat zien dat ook jij altijd achter FC Twente blijft staan en verleng je seizoenskaart vandaag nog!


Oproep: verleng je seizoenskaart!

Juist nu onze club in turbulente tijden verkeert en zowel de club als de supporters van alle kanten weerstand krijgen, merken wij dat er vanuit de supporters een daadkrachtig en duidelijk signaal komt: deze club gaat nooit kapot!

Om dit in praktijk te brengen en te laten zien dat wij nooit opgeven en weglopen, roepen we dan ook iedere supporter op om zijn of haar seizoenskaart snel te verlengen. Dit niet alleen om volgend seizoen bij iedere thuiswedstrijd weer een kolkende Grolsch Veste te hebben, maar zeker ook om alle medewerkers en vrijwilligers, die nu kei- en keihard werken om FC Twente er bovenop te helpen, onze steun te geven.

FC Twente heeft zojuist in een e-mail laten weten dat er op dit moment 7.500 seizoenskaarten zijn verkocht voor het volgende seizoen, gezamenlijk willen wij er voor zorgen dat er op 1 juli 15.000 seizoenskaarten verkocht zijn!

Laat zien dat ook jij altijd achter FC Twente blijft staan en verleng je seizoenskaart hier!

Twente leeft! mars-3.jpg