Twente, verenigt!

Nieuwsbrief februari 2022


Op 31 januari 2022 heeft het bestuur van Twente, verenigt! een bespreking gehad met de directie van FC Twente. Van de ingekomen vragen hebben wij inmiddels de betreffende personen een reactie verstuurd. Naast deze terugkoppeling hebben wij de volgende thema's besproken:

— Publiek bij de wedstrijden

— Toegang van personen in het stadion bij wedstrijden zonder publiek?

— Financiën, specifiek de compensatiemaatregelen

— Proces nieuwe algemeen directeur

— Processen en Governance binnen FC Twente

— Stand van zaken staantribune (wat is al uitgevoerd en onderzocht?)

— Stand van zaken trainingscomplex

— "Toekomst" Twente, verenigt!

Inmiddels heeft FC Twente op een aantal van deze onderwerpen via de nieuwsbrief de terugkoppeling gegeven aan alle supporters. Voor de andere onderwerpen komt nog een vervolggesprek. De terugkoppeling zal onderdeel zijn van onze volgende nieuwsbrief.

Voor de ledenvergadering wachten wij de volgende persconferentie af en zullen deze dan gaan plannen.

De volgende directievergadering zal in maart gepland worden. Input, vragen en overige zaken ontvangen wij natuurlijk weer graag via de mail: mailto:[email protected]

Mochten jullie vragen en/ of opmerkingen hebben, dan horen wij dit natuurlijk graag!